Polícia pátra po zlodejovi fotoaparátu

Dosiaľ neznámy páchateľ ukradol z cukrárne tašku s fotoaparátom. Pomôcť by mohla verejnosť.

Polícia dnes zverejnila fotografiu ženy, ktorá by mohla pomôcť vysvetliť krádež fotoaparátu s príslušenstvom z prevádzky ružomberskej cukrárne. Prišlo k nej ešte 26. apríla popoludní.

„Krádežou vznikla predbežná škoda vo výška 1150 eur,” informoval hovorca krajského riaditeľstva policajného zboru v Žiline Radko Moravčík.

Polícia v súvislosti s uvedeným prípadom žiada širokú verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámej osoby, ktorá bola zachytená kamerovým systémom. Jej svedectvo je dôležité a môže prispieť k objasneniu skutku,” doplnil Moravčík. 

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie k totožnosti neznámej osoby oznámili na najbližší útvar Policajného zboru, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158.

 

 

 

 

Fotografie – Žena, ktorá môže byť podľa polície kľúčovou pri poskytnutí informácií o krádeži. Zdroj – Polícia SR.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.