Pri dopravnej nehode vyhasol život troch ľudí

Na ceste cez Ružomberok došlo v noci z nedele na pondelok ku tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynuli dvaja dospelí ľudia a ani nie mesačné bábätko.

Osobné motorové vozidlo Volkswagen Passat na ceste I/18 v smere od Martina na Ružomberok prešlo z doposiaľ nezistených príčin do protismeru, kde sa zrazilo s nákladným motorovým vozidlom. O život prišla trojčlenná posádka z Prešova – 30-ročný vodič, jeho 31-ročná spolujazdkyňa a ani nie mesačné bábätko.

„U 59-ročného vodiča nákladného motorového vozidla alkohol vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého vodiča bude vykonaná pitva,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Radko Moravčík.

„Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ dodal policajný hovorca.

Foto – PZ SR

 

 

 

 

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.