Prímestská doprava premáva v prázdninovom režime

Ilustračné foto. Zdroj: ŽSK

Autobusy prímestskej dopravy v regióne Liptov budú počas júla a augusta premávať v prázdninovom režime.

Od soboty 1. júla až do štvrtka 31. augusta budú autobusy prímestskej dopravy zabezpečované spoločnosťou ARRIVA premávať v prázdninovom režime a počas voľných dní v sviatočnom režime.

„V cestovných poriadkoch o tom informujú značky uvedené pod číslom spoja. Počas letných mesiacov je potrebné na to pamätať pri plánovaní vašich ciest,“ informuje mesto Ružomberok na sociálnej sieti.

Podrobné informácie o cestovných poriadkoch môžu cestujúci získať na internetovej stránke, prostredníctvom e-mailu na adrese: informacie@arriva.sk alebo na linke zákazníckej podpory: +421 915 733 733 od 8.00 do 20.00 hod. každý deň vrátane víkendov a sviatkov.

Zdroj: FB/Mesto Ružomberok

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.