Regionálna súťaž pre malých výtvarníkov

Prihlásiť sa môžu materské, základné a základné umelecké školy v okrese Ružomberok. Na výber sú dve zaujímavé témy.

Miestna akčná skupina (MAS) Dolný Liptov vyhlasuje siedmy ročník regionálnej výtvarnej súťaže Spájame sa pre rozvoj dolného Liptova. Prihlásiť sa môžu deti z materských, základných a základných umeleckých škôl v ružomberskom okrese. Stačí si pripraviť výkresy, pastelky, štetce alebo vodové či temperové farby.

Témami tohtoročnej súťaže sú:

1. Výlet na Liptove
2. Liptov jedna báseň

Hotové práce spolu s prihláškou posielajte do 29. marca 2023 na adresu: OZ „Partnerstvo pre MAS Dolný Liptov“, Mostová 17, P.O.Box 135, 03401 Ružomberok alebo práce prineste osobne do kancelárie.

,,Ich tvorivú činnosť zhodnotí odborná porota, hlasovať za najlepšie diela bude aj verejnosť na Facebooku. Výhercovia sa môžu tešiť na diplomy, vecné ceny a výstavu svojich počinov v ružomberskej Synagóge dňa 5.4.2023. Program vernisáže muzikálne osvieži Súkromná základná umelecká škola Jánoš,” pozývajú organizátori regionálnej výtvarnej súťaže MAS Dolný Liptov.

Takto vyzerala výstava výtvarných prác minulý rok:

Liptovskí zbojníci očami detí

Viac informácií nájdete TU 👉🏻 Propozície výtvarná súťaž 2023

a prihlášku si stiahnete TU 👉🏻 Prihláška do výtvarnej súťaže

Zdroj: MAS Dolný Liptov

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.