V Ružomberku sa uskutoční Dolnoliptovský Ondrejský trh

Tradičné podujatie napíše už tretiu kapitolu.

V piatok 28. novembra od 12:00 h do 20:30 h je pred Hotelom Kultúra v Ružomberku pripravený už 3. ročník Dolnoliptovského Ondrejského trhu, ktorý organizuje Miestna akčná skupina (MAS) Dolný Liptov s podporou mesta Ružomberok a Kultúrneho domu Andreja Hlinku.

Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky remesiel, stánky s občerstvením, ale aj bohatý kultúrny program, ktorý sa začne o 14:00 h. V programe vystúpia Martin Harich, Dance Galaxy, Malalata DJ Set, tanečníci z rómskej skupiny Luludi a Los Bombarderos.

Priestor dostanú aj držitelia regionálnej značky PRODUKT LIPTOVA, ktorú zastrešuje práve MAS Dolný Liptov, MAS Horný Liptov a OOCR Liptov.

„V stánku organizátora MAS Dolný Liptov nájdete tiež dobročinný punč. Jeho kúpou podporíte rodinu pani Lucie, mamy troch detí, ktorá žije v útulku v Liptovskom Mikuláši,“ uviedla Zuzana Gvizdová z MAS Dolný Liptov.

Foto – MAS Dolný Liptov

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.