Vandali vyčíňali na Obvodovej ulici aj pri synagóge

Niekto počas noci v určitých častiach Ružomberka posprejoval auto a plot rodinného domu. Polícia prípad vyšetruje.

V noci zo stredy 29. marca na štvrtok 30. marca vyčíňali vandali na Obvodovej ulici a pri ružomberskej synagóge. Po sebe zanechali nevkusné posprejované “počiny” na aute a plote rodinného domu.

,,Nejde o žiadne umenie, nejde o zábavu, ide o obyčajný vandalizmus a poškodzovanie majetku súkromných osôb,” uviedol ružomberský primátor Ľubomír Kubáň na sociálnej sieti.

Prípadom sa už zaoberajú policajti, ktorí majú k dispozícii kamerové záznamy. ,,Na záver už len jedna výzva. Ak by si to ľudia, ktorí stoja za nočnou sprejerskou akciou chceli rozmyslieť a chlapsky sa priznať, môžu navštíviť mestskú či štátnu políciu,” uviedol primátor.

Fotogaléria

Zdroj: FB/ Ľubomír Kubáň – primátor mesta Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.