Vlkolínec žil hudbou

Hlavným bodom programu bol známy spevák Pavol Hammel. Foto: Marián Mečiar
Posledný augustový víkend prilákal návštevníkov do podhorskej osady Vlkolínec hudobný festival Vlkolínec Fest 2022. Akciu na záver Kultúrneho leta na Vlkolínci navštívil aj známy slovenský hudobník Pavol Hammel.

V nedeľu 28. augusta sa v osade pod Sidorovom uskutočnil druhý ročník Vlkolínec Fest 2022, na ktorom sa predstavilo množstvo hudobných zoskupení. Medzi miestnymi umelcami nechýbal folkový pesničkár Džuki či mladý Ružomberčan Tome, ktorý so svojou kapelou Vintage Boyz pripomenul návštevníkom pravú rockovú hudbu. Pri tejto príležitosti predstavil aj svoju najnovšiu pesničku Som horár.

Hlavným programom večera vo dvore Galérie Vlkolínec bol známy slovenský hudobník Pavol Hammel, ktorý rozveselil všetky vekové kategórie. Okrem jeho známych hitov zazneli aj piesne z muzikálu Neberte nám princeznú.

Okoloidúci si pochutnali na čerstvom hovädzom guľáši, chutných klobásach či domácom remeselným pive.

Fotogaléria

Zdroj: Galéria Vlkolínec

Foto: Marián Mečiar

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

Mám vyštudovanú masmediálnu komunikáciu. Počas školy som pôsobila ako moderátorka v lokálnom rádiu, kde som mala svoju reláciu. Okrem rozprávania do mikrofónu a písania príbehov, rada pomáham aj "handmade" výrobcom so sociálnymi sieťami a prezentáciou na internete. V RK Magazíne pracujem ako redaktorka a web editorka portálu rkmagazin.sk. Milujem dobrodružné cestovanie, prechádzky v prírode, varenie a dobrú knihu pri káve.