Vo Vlkolínci sa stratilo malé prasiatko, majitelia prosia o pomoc

Prasiatko odišlo z farmy vo Vlkolínci približne pred piatimi dňami. Doteraz sa ho nepodarilo nájsť. Ak ste ho videli, informujte o tom majiteľov, ktorí prisľúbili odmenu.

„Prosíme turistov v okolí Vlkolínca a v okolí Ružomberka, aby nám pomohli pri hľadaní strateného miniprasiatka, ktoré odišlo z farmy vo Vlkolínci pred cca 5 dňami a odvtedy sa ho nedarí nájsť,“ napísali v príspevku na sociálnej sieti majitelia zvieratka.

Prasiatko údajne vždy behalo navoľno, preto je majiteľom divné, že len tak zmizlo a nevrátilo sa. „Bolo zvyknuté behať voľne po okolí, preto môže byť kdekoľvek. V lese, aj v dedine,“ dodali majitelia.

Ak ste ho videli, volajte na telefónne číslo: 0919 045 475„Veľmi nám záleží, aby sa vrátilo domov. Odmena pre nálezcu istá!“ sľubujú majitelia prasiatka.

Zdroj: ZilinaSP21, FB/Sisa Bellová

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.