Z rezervy premiéra opravia škôlku v Ružomberku

Finančné prostriedky vo výške 30-tisíc eur využijú na rekonštrukciu sociálnych zariadení a šatní v Materskej škole na Hrabovskej ceste.

Mesto Ružomberok získalo dotáciu z rozpočtovej rezervy predsedu vlády SR v rámci Priamej podpory 2003 v oblasti Oprava, rekonštrukcia a modernizácia budov a infraštruktúry obce a mesta.

„Finančné prostriedky vo výške 30-tisíc eur využijeme na rekonštrukciu sociálnych zariadení a šatní v Materskej škole Hrabovská cesta. Ako môžete vidieť na priložených obrázkoch, ich stav nie je vyhovujúci,“ uvádza mesto Ružomberok na sociálnej sieti.

„Čaká nás ešte verejné obstarávanie – hľadanie dodávateľa prác a samotná rekonštrukcia. Ak všetko dobre pôjde, detičky i učitelia si budú môcť vynovené priestory prvýkrát užiť v septembri,“  dodáva radnica na svojom profile.

Zdroj: FB/Mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.