AKTUÁLNE: V Liskovej spadol traktor do Váhu

Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Foto: FB/ Polícia SR - Žilinský kraj

Pri nehode sa zranil vodič traktora, ktorého previezli do nemocnice na ošetrenie.

Vo štvrtok 2. februára, krátko pred 8:00 hod. ráno, sa na ceste číslo III/2214 pri obci Lisková, v okrese Ružomberok zrazilo nákladné motorové vozidlo s traktorom, ktorý následne spadol z mosta do Váhu.

O dopravnej nehode informovalo Operačné stredisko Krajského riaditeľstva HaZZ v Žiline. Pri nehode zasahovali traja hasiči z Okresného Riaditeľstva Hasičského a Záchranného Zboru v Ružomberku ( HS RK).

Na mieste sú prítomné aj policajné zložky. ,,Dychové skúšky u oboch vodičov boli negatívne, vodič traktora bol z miesta dopravnej nehody prevezený na ošetrenie do nemocnice,” uviedla krajská polícia na sociálnej sieti.

Polícia zároveň upozorňuje okolo idúcich, aby zvýšili opatrnosť pri prejazde týmto úsekom a rešpektovali pokyny policajtov.

Fotogaléria

Zdroj: KR HaZZ v Žiline, FB/Polícia SR – Žilinský kraj 

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.