Brankár Ivan Krajčírik predĺžil zmluvu s MFK Ružomberok

Predstavitelia futbalového klubu MFK Ružomberok sa dohodli s brankárom Ivanom Krajčírikom na predĺžení zmluvy do konca roka 2024.

Momentálne 20-ročný brankár Ivan Krajčírik absolvoval v Ružomberku podstatnú časť svojej mládežníckej kariéry, keď po hosťovaní v Tatrane Liptovský Mikuláš prišiel z klubu ŠK Demänová na hosťovanie práve pod Čebrať a po roku definitívne prestúpil do Ružomberka.

Vďaka svojím výkonom sa stal súčasťou mládežníckych reprezentačných výberov a momentálne je slovenským futbalovým reprezentantom do dvadsaťjeden rokov.

V poslednej dobe kryl v A-mužstve chrbát Matúšovi Macíkovi a ako brankárska „dvojka“ od sezóny 2017/18 do dnes odchytal šestnásť zápasov Fortuna ligy so štyrmi čistými kontami, deväť duelov Slovnaft Cupu, kde šesťkrát udržal čisté konto a ružomberskú bránu strážil aj v dvoch súbojoch Európskej ligy.

„Veríme, že predĺženie zmluvy je pre obidve strany správnym krokom do budúcna a perspektívny gólman sa zhostí možnosti stať sa jednotkou v ružomberskej bráne,“ píše ružomberský klub na margo 20-ročného brankára.

Zdroj – MFK Ružomberok. Foto – Rudo Maškurica

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.