Brankár Ivan Krajčírik predĺžil zmluvu s MFK Ružomberok

Predstavitelia futbalového klubu MFK Ružomberok sa dohodli s brankárom Ivanom Krajčírikom na predĺžení zmluvy do konca roka 2024.

Momentálne 20-ročný brankár Ivan Krajčírik absolvoval v Ružomberku podstatnú časť svojej mládežníckej kariéry, keď po hosťovaní v Tatrane Liptovský Mikuláš prišiel z klubu ŠK Demänová na hosťovanie práve pod Čebrať a po roku definitívne prestúpil do Ružomberka.

Vďaka svojím výkonom sa stal súčasťou mládežníckych reprezentačných výberov a momentálne je slovenským futbalovým reprezentantom do dvadsaťjeden rokov.

V poslednej dobe kryl v A-mužstve chrbát Matúšovi Macíkovi a ako brankárska „dvojka“ od sezóny 2017/18 do dnes odchytal šestnásť zápasov Fortuna ligy so štyrmi čistými kontami, deväť duelov Slovnaft Cupu, kde šesťkrát udržal čisté konto a ružomberskú bránu strážil aj v dvoch súbojoch Európskej ligy.

 
 

RK Magazín je už tri roky súčasťou ružomberských médií a stále pokračuje vo víziách svojich zakladateľov. Našim cieľom je robiť kvalitnú lokálnu žurnalistiku. Aby sme mohli naďalej slobodne tvoriť, potrebujeme aj vašu podporu.

 
 

„Veríme, že predĺženie zmluvy je pre obidve strany správnym krokom do budúcna a perspektívny gólman sa zhostí možnosti stať sa jednotkou v ružomberskej bráne,“ píše ružomberský klub na margo 20-ročného brankára.

Zdroj – MFK Ružomberok. Foto – Rudo Maškurica