Časť diaľnice medzi Ružomberkom a Prešovom bude cez víkend neprejazdná

Zdroj: Google Maps
Doprava bude presmerovaná do protismerného pásu, v ktorom bude premávka obojsmerná.

Nadchádzajúci víkend chystajú na diaľnici D1 čiastočnú uzávierku z dôvodu vykonávania prác na moste pri obci Podtureň. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline v príspevku na sociálnej sieti.

Na 280,00 kilometri diaľnice D1 vedúcej z Ružomberka do Prešova plánujú rekonštrukciu na mostnom objekte D1-220 pri obci Podtureň. Z tohto dôvodu bude v sobotu 27. mája od 8:00 do 20:00 hod. uzavretý jazdný smer Prešov – Ružomberok. V nedeľu 28. mája budú s prácami pokračovať v opačnom smere Ružomberok – Prešov v rovnakých časoch.

„Cestná premávka z uzatvoreného pásu diaľnice bude vždy presmerovaná do protismerného pásu, v ktorom bude premávka obojsmerná. Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie prenosného dopravného značenia,“ informovala krajská polícia.

Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.