Ďakujeme, že nás čítate a podporujete

Našim cieľom je prinášať kvalitné a objektívne informácie. Nie sme žiadnym spôsobom podporovaní mestom, a aby sme mohli naďalej slobodne tvoriť, potrebujeme aj vašu podporu. 

RK Magazín je už štvrtý rok súčasťou ružomberských médií. Stále pokračuje vo vízii  svojich zakladateľov a vydavateľa. 

Kliknutím na tlačítko ,,Podporiť magazín“, ktoré nájdete v každom našom článku publikovanom na webe alebo na sociálnych sieťach nás môžete finančne podporiť.

Vážime si vašu podporu a veľmi pekne ďakujem za  vašu pomoc.

RK Magazín prináša informácie v tlačenej podobe, na webe a na sociálnych sieťach. Tvoríme zaujímavé reportáže, rozhovory, videá či názory na aktuálne témy. Na webe nájdete aj krátke správy z aktuálneho dňa. Otvárame športové témy a nezabúdame ani na dianie v okolitých obciach. Na našom Instagrame vás ako jediné ružomberské médium pravidelne informujeme o všetkom, čo by vás mohlo zaujímať.

pastedGraphic.png

 

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.