Ďalšou nezvestnou je 13-ročná Vivien V.

Do zoznamu hľadaných osôb pribudla tínedžerka z okresu Ružomberok.

AKTUALIZÁCIA: Vivien V. bola vypátraná. Informovala o tom skupina Záchranný systém Slovensko v pondelok 20. marca dopoludnia na sociálnej sieti.

Tentokrát je ňou len 13-ročná Vivien V., ktorá je nezvestná od piatka 17. marca. Záchranný systém Slovensko (stránka zameraná na vyhľadávanie osôb – pozn. red.) prosí ľudí o pomoc s pátraním po tínedžerke prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Nezvestná Vivien pochádza z okresu Ružomberok. Podľa popisu príbuzných, dievča je plnoštíhlej postavy, má čierno-ružové vlasy po plecia a zelené oči. Výrazným prvkom je piercing v nose.

Naposledy mala na sebe oblečenú krátku čiernu bundu, čierne legíny a ružovo-biele tenisky značky NIKE.

Ak uvidíte alebo nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte na telefónnu linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách na telefónnom čísle +421 948 11 22 33,“ uviedol Záchranný Systém Slovensko.

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko, KRPZ Žilina

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.