Polícia hľadá aj 13-ročného Ľuboša Hladiša, Natália Hladišová je stále nezvestná

13-ročný tínedžer z okresu Ružomberok je nezvestný od stredy 15. marca, odkedy po ňom pátra ružomberská polícia. 

AKTUALIZÁCIA: Ľuboš Hladiš sa našiel. Informoval o tom portál Záchranný Systém Slovensko na sociálnej sieti v piatok 17. marca.

Zoznam hľadaných osôb z okresu Ružomberok sa rozšíril o 13-ročného chlapca menom Ľuboš Hladiš, ktorý pochádza z okresu Ružomberok. Záchranný systém Slovensko (stránka zameraná na vyhľadávanie osôb – pozn. red.) prosí ľudí o pomoc s pátraním po tínedžerovi prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Nezvestný Ľuboš má len 13 rokov a pochádza z okresu Ružomberok. Podľa popisu polície chlapec meria 165 centimetrov, je štíhlej postavy, má krátke tmavohnedé vlasy a zelenomodré oči.

Výrazným prvkom je jazva nad pravým okom.

Pátranie po mladíkovi vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) v Ružomberku v stredu 15. marca. V deň, kedy ho naposledy videli, mal oblečenú tmavočervenú mikinu, čierne tepláky a modro-sivé tenisky značky Puma.

„Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33. Ďakujeme za pomoc a zdieľanie,“ uviedol Záchranný Systém Slovensko.

Ružomberská polícia naďalej pátra aj po 14-ročnej Natálii Hladišovej.

Polícia hľadá 14-ročnú Natáliu Hladišovú

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.