Futbalisti opäť otočili zápas v závere. Žilinu porazili 2:1

V sobotu zvíťazili aj ružomberskí futbalisti. V 11. kole Fortuna ligy porazili krajského rivala zo Žiliny 2:1. Žilina sa ujala vedenia v 20. minúte zásluhou Kurminowského. Za Liptákov vyrovnal v 82. minúte Kochan a výhru zabezpečil na konci zápasu Regáli. Jeho gól si pozrite na našom instagrame.

Titulná fotografia – Zásah Martina Regáliho z nadstaveného času. Foto – Rudo Maškurica

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.