Hľadá sa 18-ročná Zuzana Krakovská z Ružomberka

AKTUALIZÁCIA: Zuzana K. bola nájdená a je v poriadku doma s rodinou. Informoval o tom profil Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách na sociálnej sieti vo štvrtok 16. februára.

Mladá Ružomberčanka je nezvestná od stredy 15. februára 2023, odkedy po nej pátra Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) v Ružomberku.

Výzvu na zdieľanie a hľadanie dievčaťa zverejnil v príspevku na sociálnej sieti Záchranný systém Slovensko zameraný na pátranie po osobách.

Zuzana Krakovská má 18 rokov a pochádza z Ružomberka. Je plnšej postavy, má svetlohnedé vlasy po plecia a modro-zelené oči. Výrazným prvkom sú dioptrické okuliare s kovovým rámom modrej farby.

Popis oblečenia: naposledy mala na sebe oblečenú viacfarebnú zimnú bundu s ornamentmi, svetlofialovú čiapku a čiernu kapsičku cez plece s obrázkom basketbalovej lopty.

„Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 112 233,“ uvádzajú na webovej stránke Záchranného systému Slovensko.

Zdroj: FB/Záchranný systém Slovensko

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.