Liptovské dni matky

Folklórny festival Liptovské dni matky sa uskutoční v dňoch 29. – 31. júla v Liptovských Sliačoch. Bude to už jeho 13. ročník. 

Jeho súčasťou bude prehliadka folklórnych súborov (FS) nielen z Liptova v miestnom amfiteátri. Prídu aj hostia z Očovej, Zvolena či východného Slovenska. V programe vystúpia aj FS Lúčnica, Cigánski diabli, Kandráčovci, známy interpret ľudových piesní Štefan Štec i ľudová muzika Jánošík.

Nebude chýbať mariánsky koncert či sv. omša v Kostole Dvoch sŕdc vo Vyšnom Sliači. Program vyvrcholí ohňostrojom a ľudovou zábavou. Organizátorom podujatia je Obec Liptovské Sliače. Viac informácií a presný program nájdu záujemcovia na obecnej webovej stránke.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

Vyštudovala som publicistiku a masmediálnu komunikáciu. Vyše dvadsať rokov pôsobím v médiách ako redaktorka a manažérka marketingu. V poslednom období pomáham klientom zviditeľniť sa v online svete, cez digitálny marketing. Najviac je pre mňa moja rodina. Vychutnám si chvíle pri dobrej a voňavej káve či knihe. Snažím sa čo najviac hýbať, mám rada bicyklovanie, turistiku a beh na lyžiach.