Ministerstvo obrany vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa vojenskej nemocnice

Záujemcovia sa môžu prihlasovať do 8. októbra. Výberové konanie sa uskutoční v jeden deň v termíne od 20. do 28. októbra na ministerstve obrany. 

Nemocnici šéfuje od 1. júna súčasný prednosta kliniky neurochirurgie Róbert Rusnák. Do funkcie bol vymenovaný na dobu určitú, teda do vymenovania riaditeľa po úspešnom vykonaní výberového konania. Meno nového riaditeľa by sme mali poznať v druhej polovici októbra. 

Medzi kritériá, kvalifikačné predpoklady či požiadavky na výkon funkcie sú potrebné vysokoškolské vzdelanie II. stupňa ekonomického, právnického alebo medicínskeho smeru, dôveryhodnosť, manažérske schopnosti či znalosť zdravotníckej legislatívy a iných všeobecne záväzných právnych predpisov.

Vojenskú nemocnicu dočasne povedie nový riaditeľ Róbert Rusnák

Všetky informácie o výberovom konaní sú dostupné na stránke ministerstva obrany. 

Titulná fotografia: Vojenská nemocnica v Ružomberku. Foto: redakcia.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.