Muž tragicky zahynul pri páde z bicykla

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj

Nehoda sa stala v obci Švošov. Privolaným lekárom sa ho už nepodarilo zachrániť.

V nedeľu 13. augusta v nočných hodinách došlo na miestnej komunikácii v obci Švošov k dopravnej nehode, pri ktorej zahynul 38-ročný cyklista.

,,Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 38-ročný cyklista viedol bicykel po miestnej komunikácii v obci Švošov. Následne, z doposiaľ presne nezistených príčin, s bicyklom spadol, pričom pri páde utrpel zranenia, ktorým napriek lekárskej pomoci podľahol,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová s tým, že u nebohého muža bude vykonaná pitva.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Polícia vyzýva

Polícia opakovane upozorňuje všetkých účastníkov cestnej premávky na zodpovedné správanie sa na cestách, na dodržiavanie zákona o cestnej premávke a potrebnú opatrnosť.

Zdroj: KRPZ Žilina

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.