Na úseku Liptovská Osada – Korytnica budú kontrolovať prejazd na červenú

Snímka z videa uverejneného na profile krajskej polície. Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj
Pri nerešpektovaní signalizačného dopravného zariadenia policajti využijú aj formu objektívnej zodpovednosti. Čiastočná uzávera cesty trvá podľa polície od 1. apríla 2023 do 30. septembra 2024.

Na rekonštruovanom úseku štátnej cesty I/59 Liptovská Osada – Korytnica budú policajti kontrolovať počas víkendov prejazd na červenú aj formou objektívnej zodpovednosti. Žilinská krajská polícia na to upozornila na sociálnej sieti.

„Hliadky Policajného zboru počas víkendov vykonávajú zvýšenú kontrolu nerešpektovania signalizačného dopravného zariadenia – prejazd na červenú na rekonštruovanom úseku cesty I/59 Liptovská osada – Korytnica aj formou OBJEKTÍVNEJ ZODPOVEDNOSTI,“ upozorňuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KRPZ) SR v Žiline.

Čiastočná uzávera cesty trvá podľa polície od 1. apríla 2023 do 30. septembra 2024.Vodičov žiadame v danom úseku o ohľaduplnosť, disciplinovanosť a rešpektovanie dočasného svetelného signalizačného zariadenia, pokynov pracovníkov a polície,” dodala.

Zdroj: FB/ KRPZ ZA

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.