Polícia pátra po nezvestnom 14-ročnom dievčati

Polícia v Ružomberku vyhlasuje pátranie po nezvestnej 14-ročnej Nikole Kolibačovej, ktorá odišla z Centra pre deti a rodinu v Ružomberku na doposiaľ neznáme miesto.

Tínedžerka je nezvestná od piatka 7. októbra 2022 a do dnešného dňa sa nevrátila a ani o sebe nepodala žiadne informácie. Neplnoleté dievča pochádza zo Žiliny, no v čase úteku sa nachádzala v Ružomberku.

,,Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ informuje Gabriela Kremeňová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KRPZ) v Žiline.

Popis osoby: vysoká 170 cm, štíhla postava,  modré oči,  hnedé vlasy

Popis oblečenia: krátka zelená bunda bomber, modré rifle

Polícia žiada verejnosť, aby akékoľvek informácie k nezvestnej osobe oznámila na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru (PZ) alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ.

Aktualizované 27. októbra: Dievča bolo vypátrané.

Zdroj: KRPZ Žilina

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.