Polícia pátra po mužovi z Liptovských Sliačov

34-ročný Peter Frič je nezvestný od 3. augusta. Polícia aj rodina prosia o pomoc.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku vyhlasuje pátranie po 34 – ročnom mužovi z Liptovských Sliačov, ktorý je nezvestný takmer dva týždne.

Peter je štíhly a približne 185 centimetrov vysoký. Má krátke čierne vlasy a mierne zarastenú bradu.

Naposledy mal na sebe oblečené čierne tričko, krátke čierne nohavice a čierne tenisky značky Adidas. Na chrbte mal hnedý ruksak.

Odišiel na neznáme miesto

Muž je nezvestný  od štvrtka 3. augusta 2023, kedy odišiel z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto, do dnešnej doby sa nevrátil, pričom o sebe nepodal žiadne informácie. Miesto jeho pobytu je neznáme.

„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestnej osoby. Do súčasnej doby sa však nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ uviedla žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Akékoľvek informácie k nezvestnému mužovi je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Aktualizácia 15. augusta 2023

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku odvoláva pátranie po nezvestnom mužovi. Menovaný sa vrátil do miesta bydliska a je v poriadku. Z uvedeného dôvodu pominuli dôvody pátrania.

Zdroj: KRPZ Žilina

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.