Príďte na živé natáčanie primátorskej diskusie

Ružomberský magazín v spolupráci s Mestskou televíziou Ružomberok (MTR) pripravuje živé natáčanie predvolebnej diskusie s primátorskými kandidátmi. Zúčastniť sa jej môžete aj vy.

Svoju účasť na diskusii prisľúbili všetci štyria kandidáti na primátora mesta – Ján Bednárik, Igor Čombor, Karol Javorka a Róbert Kolár.

„Mnoho ľudí sa pýta, koho majú voliť. Verejnou diskusiou chceme Ružomberčanom pomôcť, aby lepšie spoznali názory kandidátov na témy, ktoré sa nás dotýkajú a na problémy, ktoré nás trápia,“ vysvetlil cieľ diskusie šéfredaktor Ružomberského magazínu Peter Kravčák.

Diskusia, ktorá bude zaznamenávaná kamerami MTR, sa uskutoční 31. októbra (streda) o 18. hodine vo Veľkej dvorane Kultúrneho domu Andreja Hlinku v Ružomberku.

Zúčastniť sa jej môže každý občan mesta, ktorý sa prihlási na emailovej adrese redakcia@rkmagazin.sk a spätne dostane potvrdzovací email. Bez prihlásenia a potvrdenia účasti nebude vstup na diskusiu možný. Nakoľko počet miest je limitovaný, po ich vyčerpaní bude prihlasovanie zastavené.

Tí, ktorí nebudú môcť byť na diskusii osobne prítomní, budú môcť sledovať jej živý prenos na sociálnych sieťach. Záznam bude dostupný aj vo vysielaní MTR a na internetových stránkach www.mtr.sk a www.rkmagazin.sk.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.