Ružomberčania organizujú brigádu v dome, ktorý poškodil nedávny požiar

Foto: FB/Miroslav Kerdík

Počas piatka a soboty môže prísť každý, kto chce pomôcť. V rámci brigády sa budú z domu vypratávať trosky a poškodené veci. Občerstvenie je zabezpečené.

V pondelok 22. novembra v skorých ranných hodinách došlo k náhlemu požiaru rodinného domu na Ulici Ivana Houdeka v Ružomberku, pri ktorom boli zranení štyria ľudia. RK Magazín o tom informoval v článku na webe. Požiar spôsobil rozsiahle škody na majetku. Ružomberčania preto pomáhajú ako vedia a chcú pomôcť majiteľom s odstraňovaním následkov požiaru.

O brigáde a pomoci pre zasiahnutú rodinu informoval mestský poslanec za obvod Baničné Miroslav Kerdík. V uverejnenom príspevku na sociálnej sieti vyzýva spoluobčanov, aby prišli pomôcť s vypratávaním zhorených trosiek a poškodeného vybavenia domácnosti.

Brigáda v dvojposchodovom dome na Ulici Ivana Houdeka 1055/33 začína v piatok 25. novembra od 8:00 hod. do 16:00 hod. a bude pokračovať aj v sobotu 26. novembra v rovnakom čase.

„Každá pomocná ruka bude vítaná, a preto pokiaľ máte čas a záujem pomôcť, tak budete všetci srdečne vítaní. O občerstvenie bude postarané. So sebou si prosím doneste pracovný elán a chuť do práce. V mene majiteľa domu Vám zo srdca vopred ďakujeme,“ uviedol Miroslav Kerdík.

Zdroj: FB/Miroslav Kerdík

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.