Ružomberská polícia pátra po 35-ročnom mužovi pôvodom z Ruska

Nezvestný 35-ročný Anatolij Trifonov sa našiel. Zdroj: KRPZ Žilina
Anatolij Trifonov z Liskovej je nezvestný už mesiac, rodina prosí o pomoc pri pátraní.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (ORPZ) v Ružomberku vyhlasuje pátranie po nezvestnom 35-ročnom mužovi menom Anatolij Trifonov, ktorý má trvalé bydlisko v obci Lisková v okrese Ružomberok.

Hľadaný muž je nezvestný od soboty 15. júna 2023, kedy odišiel z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto a do dnešného dňa nepodal o sebe žiadne informácie.

Anatolij pochádza z Ruska, preto hovorí po slovensky s ruským prízvukom. Je približne 165 centimetrov vysoký, má štíhlu postavu a tmavé nakrátko ostrihané vlasy. Podľa rodiny a blízkych mal naposledy oblečené pravdepodobne športové oblečenie. Tetovania či iné zvláštne znamenia nemá.

,,Akékoľvek informácie k nezvestnému mužovi je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,” žiada polícia.

Aktualizácia 14. augusta 2023

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku odvoláva pátranie po nezvestnom mužovi. Menovaný bol vypátraný. Z uvedeného dôvodu pominuli dôvody pátrania.

Zdroj: KRPZ Žilina, FB/Záchranný systém Slovensko – pátranie po osobách

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.