Ružomberská polícia pátra po Marcelovi Mrvišovi

Marcel Mrviš z okresu Levice. Zdroj: Záchranný Systém Slovensko

47-ročný Marcel Mrviš z Levíc je nezvestný od pondelka 13. marca, odkedy po ňom pátra Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku.

Ružomberská polícia vyhlásila pátranie po 48-ročnom Marcelovi Mrvišovi, ktorý má trvalý pobyt v okrese Levice. Záchranný systém Slovensko (stránka zameraná na vyhľadávanie osôb – pozn. red.) prosí ľudí o pomoc s pátraním po nezvestnom mužovi prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Marcel má modré oči a vlasy farby špinavý blond. Viac informácií na stránke neuviedli.

Pátranie po mužovi vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) v Ružomberku v pondelok 13. marca 2023.

„Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33. Ďakujeme za pomoc a zdieľanie,“ uviedol Záchranný Systém Slovensko.

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.