Sneh komplikuje dopravu, medzi Oravou a Liptovom došlo k havárii kamióna

Foto: FB/Dávid Kocúr/ Dopravný servis Orava
Podľa informácií od vodičov dopravu riadi polícia, no kamiónovú dopravu aktuálne nepúšťajú, v úseku sa tvorí rozsiahla kolóna.

Sneh aktuálne komplikuje dopravu. Na hlavnom ťahu medzi obcou Valaská Dubová a mestom Dolný Kubín v smere do Ružomberka došlo dnes dopoludnia k dopravnej nehode nákladného a osobného vozidla. Kamión zostal skrížený na ceste, osobné auto skončilo mimo vozovky.

Havarované vozidlá blokujú jazdný pruh v smere z Oravy do Ružomberka. Podľa informácií od vodičov dopravu riadi polícia, no kamiónovú dopravu aktuálne nepúšťajú, v úseku sa tvorí rozsiahla kolóna, počítajte preto so zdržaním. Informuje Zelená vlna aj portál Aktuality.sk.

Zdroj: Zelená vlna, Aktuality.sk, FB/Dopravný servis Orava

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.