Tragická dopravná nehoda v Liptovskej Osade

Tragická dopravná nehoda v Liptovskej Osade. Zdroj: KRPZ v Žiline
Vodič zišiel z cesty a nabúral do stromu. Privolaní záchranári ho už nezachránili.

V stredu 31. mája došlo k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zomrel 43-ročný vodič. Ten v poobedných hodinách na ceste prvej triedy číslo 59 v katastri obce Liptovská Osada, v okrese Ružomberok, zišiel z cesty a nabúral do stromu. Privolaní záchranári ho už nezachránili.

,,43-ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo značky VW Caddy v smere na Donovaly, pričom z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel zákrutu bez zmeny smeru jazdy, zišiel z cesty a narazil do stromu. Privolaným záchranárom sa, žiaľ, muža nepodarilo oživiť,”  informovala krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková s tým, že u nebohého bola nariadená pitva.

Ako ďalej uviedla, ďalšie okolnosti a príčiny tragickej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Predchádzajme tragédiám na cestách

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Zdroj: TS KRPZ v Žiline

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.