V Liptovských Sliačoch horela lakovňa

Na mieste zasahovali piati hasiči z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Ružomberku. Foto: Facebook/OZ Dráčik
Požiar zasiahol strechu priemyselnej budovy. Škodu po požiari lakovne vyčíslili na 80-tisíc eur.

V utorok 15. novembra dopoludnia privolali hasičov z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Ružomberku k požiaru lakovne áut v časti Nižný Sliač na Hlavnej ulici. RK Magazín o tom informovalo Operačné stredisko Krajského riaditeľstva HaZZ v Žiline.

Výšku škody po požiari vyčíslili na približne 80.000 eur. TASR o tom v stredu 16. novembra informoval Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiline.

Požiar zasiahol strechu priemyselnej budovy. Hasiči pri jeho likvidácii zasahovali s autonómnymi dýchacími prístrojmi. „K zraneniu osôb nedošlo. Zasahovalo päť profesionálnych a päť dobrovoľných hasičov,” priblížil Kypus s tým, že príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Zdroj: Teraz.sk

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.