V Liskovej zmizlo 37-ročné terénne auto

Foto: FB/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov
Vozidlo niekto ukradol počas noci začiatkom tohto týždňa, pátra po ňom HAKA.

V stredu 15. marca sa na facebookovej skupine HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov (stránka, ktorá pomáha ľuďom hľadať odcudzené vozidlá – pozn. red.) objavilo staré terénne auto s netradičnou poznávacou značkou.

Osobné motorové vozidlo značky SUZUKI Samurai ukradol neznámy páchateľ v katastri obce Lisková, v okrese Ružomberok. Podľa informácií, ktoré majiteľ poskytol, vozidlo zmizlo niekedy medzi utorkom 14. marca od 23:00 hod. a stredou 15. marca 5:30 hod. ráno.

Auto s evidenčným číslom M D3-026 bolo vyrobené v roku 1986 a má sivú farbu. Jeho VIN číslo je JSA0SJ50V00112036. Poznávacími znakmi vozidla sú dva čierne pásy na prednej kapote a čierne dvere s nálepkou na obidvoch stranách.

,,Ak uvidíte, nájdete hľadané vozidlo, ihneď volajte linku polície (158) a následne HAKA tím 0910 666 910,” uviedla skupina HAKA.

Telefónne číslo na majiteľa ukradnutého vozidla je 0902 473 434.

Zdroh: FB/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.