Z ružomberského detského domova ušla ďalšia osoba

Ružomberskí policajti v krátkom čase pátrajú po ďalšom nezvestnom chovancovi detského domova.

Ružomberská polícia pátra po nezvestnom 17-ročnom Dominikovi Bartošovi z Veľkej Lúky v okrese Zvolen.

„Menovaný je nezvestný od 20. novembra 2017, kedy sa nevrátil z návštevy miesta bydliska naspäť do Detského domova Ružomberok a doposiaľ nepodal o sebe žiadne informácie,“ informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Nezvestný má hnedé oči a čierne vlasy, je štíhlej postavy s výškou asi 166 centimetrov. Naposledy mal oblečenú červeno-čiernu košeľu, čierne tepláky a bundu. Zvláštnym poznávacím znamením je jazva medzi očami.

„Akékoľvek informácie k nezvestnému mladistvému žiadame občanov oznámiť na najbližší útvar Policajného zboru, alebo na bezplatnú telefónnu linku 158,“ žiada polícia.

Od októbra polícia pritom pátra aj po 17-ročnej Barbore Zuzaniakovej, ktorá takisto ušla z ružomberského detského domova.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.