Mondi SCP získalo prestížne ocenenie

Za Mondi SCP cenu prevzali riaditeľka trvalo udržateľného rozvoja Silvia Kloptová a technický riaditeľ Vladimír Krajči. Foto: Mondi SCP
Hlavným víťazom Národnej ceny za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť za rok 2022 sa stala spoločnosť Mondi SCP Ružomberok.

Národná cena za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť, ktorú pravidelne organizuje Úrad pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo (ÚNMS) SR, pozná svojich tohtoročných víťazov. Pod záštitou predsedu vlády SR Eduarda Hegera sa v utorok 8. novembra konal slávnostný večer v historickej budove Národnej rady Slovenskej republiky v Bratislave, počas ktorého boli ocenení víťazi za rok 2022.

Do súťaže sa zapojili súkromné firmy, orgány verejnej správy, ale aj jednotlivci. Spoločnosti Mondi SCP sa podarilo získať ocenenia v obidvoch kategóriách, pričom v kategórii Spoločenská zodpovednosť sa stala hlavným víťazom. Za Mondi SCP cenu prevzali riaditeľka trvalo udržateľného rozvoja Silvia Kloptová a technický riaditeľ Vladimír Krajči.

„Sme na toto ocenenie veľmi hrdí, pretože dokazuje, že sme naozaj jedineční v komplexnosti a dlhodobom prístupe k starostlivosti o zamestnancov, podpore našej komunity, znižovaní negatívneho dopadu na životné prostredie a spolupráci so zákazníkmi a dodávateľmi. Boli sme hodnotení podľa európsky uznávaných kritérií nezávislou spoločnosťou a preukázali sme, že kvalita a spoločenská zodpovednosť je pre našu firmu prioritou vo všetkých oblastiach,“ zhodnotila Silvia Kloptová, riaditeľka Trvalo udržateľného rozvoja.

V rámci súťaže Top manažéri kvality roka 2022 bol v kategórii sektora verejnej správy medzi ocenenými Peter Madzík z Katolíckej univerzity v Ružomberku. „Sme veľmi radi, že do nášho regiónu poputovalo aj toto ocenenie. Svedčí to o tom, že aj také malé mesto má čo ponúknuť a má kvalitných ľudí, ktorým záleží na zlepšovaní podmienok a kvality života pre občanov. Víťazovi srdečne gratulujeme,” doplnil V. Krajči.

Národná cena SR za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť pozná laureátov

Zdroj: Mondi SCP, ÚNMS

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.