Od pondelka sa začne s rekonštrukciou ulice Liptovská

Oprava ulice Liptovská, ktorá sa nachádza na sídlisku Klačno, bude prebiehať týždeň. 

„V dňoch od 15. 11. 2021 do 19. 11. 2021 bude na ulici Liptovská (vchody 1-23) prebiehať plánovaná oprava. Z tohto dôvodu žiadame, aby obyvatelia počas celej doby trvania prác neparkovali svoje motorové vozidlá na ceste pod oknami a počas asfaltovania obmedzili parkovanie na parkovacích plochách,“ uviedlo mesto Ružomberok na sociálnej sieti. 

Mesto zároveň uviedlo, že v dňoch od 15. 11. do 17. 11. bude prebiehať frézovanie a úprava kanalizačných poklopov. Zostávajúce dva dni, t. j. 18. a 19. novembra, sa uskutoční asfaltovanie povrchu vozovky. 

„Harmonogram sa môže meniť pod vplyvom rôznych nepredvídateľných okolností. Ak by k ním prišlo, okamžite budeme obyvateľov informovať,“ doplnilo mesto vo svojom vyhlásení.  

Foto: Google Maps.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.