Polícia opäť pátra po nezvestnom 14-ročnom dievčati, ktoré odišlo z detského domova

Nezvestná Nikola Kolibačová. Foto: KRPZ Žilina
Polícia v Ružomberku vyhlásila pátranie po nezvestnej 14-ročnej Nikole Kolibačovej, ktorá odišla z Centra pre deti a rodinu v Ružomberku na doposiaľ neznáme miesto.

Tínedžerka je nezvestná od piatka 2. júna 2023 a do dnešného dňa sa nevrátila a ani o sebe nepodala žiadne informácie. Neplnoleté dievča pochádza zo Žiliny, no v čase úteku sa nachádzala v Centre pre deti a rodinu v Ružomberku.

,,Akékoľvek informácie k nezvestnej je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,“ informuje Zuzana Šefčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KRPZ) v Žiline.

Popis osoby: približne 160 cm vysoká, štíhla postava, polodlhé čierne rovné vlasy, modré oči, zuby vysunuté dopredu

Popis oblečenia: svetlomodré rifle, kapucínová polodlhá mikina

Zvláštne znamenia: nezistené

Ružomberskí policajti pátrali po Nikole aj v októbri roku 2022, kedy taktiež odišla z ružomberského Centra pre deti a rodinu na neznáme miesto. Polícia ju vtedy vypátrala až po vyše troch týždňoch.

Polícia pátra po nezvestnom 14-ročnom dievčati

Zdroj: KRPZ Žilina

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.