Polícia po dvoch týždňoch vypátrala muža, ktorý je obvinený z krádeže

Ružomberská polícia pátrala po 26-ročnom Dominikovi z Vrútok, ktorý sa skrýval pred zákonom. 

AKTUALIZOVANÉ 12. júla 2023. Hľadaný 26-ročný Dominik Z. bol vypátraný. Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku preto v stredu 12. júla 2023 odvolalo pátranie, nakoľko pominuli dôvody jeho vyhlásenia.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku vyhlasuje pátranie po 26-ročnom mužovi z Vrútok menom Dominik Zajac. Polícia ho hľadá od stredy 21. júna, pričom je obvinený z prečinu krádeže.

,,Hľadaný sa úmyselne skrýva, nakoľko má vedomosť o tom, že ho hľadá polícia,” informuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková.

Dominik má strednú postavu, hnedé oči a hnedé vlasy. V súčasnosti by mal byť ostrihaný dohola a nosiť briadku, fotografia teda nie je úplne aktuálna. V čase, kedy ho svedkovia naposledy videli, mal oblečené zelené tepláky a čiernu bundu. Polícia nevie o žiadnych zvláštnych znameniach, vďaka ktorým by ho bolo jednoduchšie spoznať.

„Akékoľvek informácie k hľadanému mužovi je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke Policajného zboru,“ zdôraznila hovorkyňa.

Zdroj: KRPZ Žilina

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.