Polícia vypátrala 24-ročnú zlodejku Kláru z Ružomberka, ktorá sa takmer rok skrývala v Prahe

Foto: Polícia SR - Žilinský kraj
Hľadaná žena je obvinená z prečinu krádeže a úmyselne sa skrývala. Policajti po nej pátrali od augusta.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku vyhlasuje pátranie po 23-ročnej Kláre Grajciarovej z Ružomberka, ktorá je obvinená z prečinu krádeže.

,,Menovaná je hľadaná od 11. augusta 2022, pričom je obvinená z prečinu krádeže. Hľadaná sa úmyselne skrýva, nakoľko vie, že sa voči jeho osobe vedie trestné konanie,” informuje Zuzana Šefčíková, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KRPZ) v Žiline.

Popis osoby: strednej postavy, hnedé vlasy, hnedé oči
Popis oblečenia: nezistený
Zvláštne znamenia: nezistený

,,Akékoľvek informácie k hľadanej žene je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,” dodáva hovorkyňa.

Aktualizácia 15. júna 2023

Hľadanú 24-ročnú Kláru Grajciarovú z Ružomberka, ktorá sa od augusta 2022 ukrývala pred zákonom, policajti vypátrali v Prahe v Českej republike. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková v utorok 13. júna 2023.

Zdroj: KRPZ Žilina

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.