Šoférovala bez vodičáku a spôsobila vážnu nehodu

Ružomberčanka bez vodičáku spôsobila dopravnú nehodu, pri ktorej na ceste na Dolný Kubín vyšla mimo cesta a niekoľkokrát sa s autom prevrátila a spadla do rokliny. Vodička (36) utrpela ťažké, jej spolujazdkyňa (21) ľahké zranenia.

Vodičke Peugeotu 206 bol nariadený odber biologického materiálu za účelom zistenia možnosti požitia alkoholu alebo inej návykovej látky pred jazdou. Polícia potvrdila, že 36-ročná žena z Ružomberka nebola držiteľkou vodičského preukazu. Hmotná škoda bola vyčíslená na 2-tisíc eur.

Zdroj Foto – Polícia SR

Polícia v Žilinskom kraji odhalila dokopy počas uplynulého týždňa 30 vodičov pod vplyvom alkoholu. Šestnásti mali v krvi viac ako jedno promile. Okrem toho policajti odhalili v kraji aj šestnásť cyklistov, ktorí pred jazdou požili alkohol. Informoval o tom Radko Moravčík z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Videoreportáž Veroniky Daubnerovej v Kriminovinách televízie JOJ nájdete tu.

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydáva aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádza v tlačenej podobe. Ponúka čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova.