V Rojkove sa zrazili štyri autá

Vodič osobného auta utrpel zranenia, kvôli ktorým ho previezli do nemocnice na ošetrenie.

V utorok 16. mája v skorých ranných hodinách došlo k dopravnej nehode štyroch vozidiel na ceste prvej triedy číslo I/18 v katastri obce Rojkov v okrese Ružomberok. Na miesto okamžite vyslali záchranné zložky.

,,Vodič osobného motorového vozidla značky Škoda jazdiaceho v smere od Martina na Ružomberok prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin do protismernej časti vozovky, kde došlo k stretu s dvomi nákladnými motorovými vozidlami značky Mercedes Benz,” informuje krajská polícia na sociálnej sieti.

Podľa polície následne jedno zo spomínnaých nákladných vozidiel prešlo do protismeru, kde narazilo do ďalšieho nákladného auta značky Fiat Ducato.

Šoféri havarovaných áut neboli pod vplyvom alkoholu. ,,Alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol,” potvrdili policajti.

Pri dopravnej nehode sa zranil vodič osobného vozidla značky Škoda, preto ho previezli do nemocnice na lekárske ošetrenie.

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.