Z návesu kamióna odpadol kus ľadu a zranil posádku v osobnom aute

Okresný dopravný inšpektorát preveruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala na ceste prvej triedy v Ružomberku. Pri nehode sa odlomil kus ľadu z kamióna a zranil posádku v oproti idúcom aute. Polícia pátra po svedkoch dopravnej nehody.

Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Ružomberku preveruje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo v utorok 13. decembra približne o 14:10 hod. na ceste prvej triedy pri reštaurácii Salaš Krajinka.

,,Z návesu doposiaľ nezisteného nákladného vozidla odpadol kus ľadu, ktorý narazil do oproti idúceho vozidla Škoda Rapid, prerazil čelné sklo, následkom čoho došlo k zraneniu posádky vozidla,” informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline na sociálnej sieti.

Polícia v tejto súvislosti žiada občanov, aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na stálu službu Obvodného oddelenia v Ružomberku – tel. číslo 0961 483 705 alebo na emailovú adresu orpzrk@minv.sk.

Svedkovia dopravnej nehody môžu svojimi informáciami pomôcť objasniť dopravnú nehodu, prípadne vypátrať nákladné vozidlo a jeho vodiča.

Zdroj: FB/ Polícia SR – Žilinský kraj

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.