Pivovarská v Ružomberku je už jednosmerná, pribudli parkovacie miesta

Ilustračná fotografia. Zdroj: Google Mapy
Celý úsek je usmerňovaný novým vodorovným a zvislým dopravným značením. Dôvodom zmien je upokojenie dopravy, v lokalite bol aj problém s parkovaním.

Pivovarská ulica v Ružomberku je po novom jednosmerná. V priestore zároveň vzniklo 28 nových parkovacích miest s pozdĺžnym státím. V piatok 10. novembra o tom informoval ružomberský hovorca Vladimír Miškovčík.

„Upozorňujeme všetkých motoristov na zmenu organizácie dopravy v meste Ružomberok,“  uviedol v profile mesta na sociálnej sieti. Doplnil, že dôvodom zmien je predovšetkým upokojenie dopravy„V uvedenej lokalite bol problém s parkovaním,” zdôraznil Miškovčík.

Trasa je zjednosmernená v smere od Bottovej na Radlinského ulicu. Celý úsek je usmerňovaný novým vodorovným a zvislým dopravným značením. Ďakujeme za rešpektovanie nových dopravných pravidiel v uvedenej lokalite,“ dodal ružomberský hovorca.

Fotogaléria

Zdroj: FB/Mesto Ružomberok

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

RK MAGAZÍN je nezávislý spravodajský portál, ktorý informuje o aktuálnom dianí v meste a okrese Ružomberok. Súkromné vydavateľstvo R PRESS vydávalo do konca roka 2022 aj mesačník RK MAGAZÍN, ktorý vychádzal v tlačenej podobe. Ponúkal čítanie magazínového typu o ľuďoch, udalostiach a zaujímavostiach v regióne dolného Liptova. Väčšinu článkov nájdete aj na webe rkmagazin.sk.