Spolupráca je základ. Nie len v meste, ale aj na úrovni kraja

Milí Ružomberčania, vážení čitatelia,

tohtoročné spojené voľby sú špecifické tým, že budeme v jednu chvíľu voliť poslancov vo svojom obvode do mestského či obecného zastupiteľstva a zároveň aj poslancov za okres Ružomberok do Žilinského samosprávneho kraja.

Toto spojenie vnímam ako symbolické. Ak chce mesto alebo obec svojim občanom priniesť vyššiu kvalitu, musí ich vedenie a poslanci úzko a intenzívne spolupracovať aj s predstaviteľmi Žilinského kraja.

Práve preto v tohtoročných voľbách kandidujem na poslanca do Mestského zastupiteľstva v Ružomberku za obvod Roveň a súčasne kandidujem aj na poslanca Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja.

Som pripravený hájiť záujmy nášho mesta a okresu nielen na miestnej, ale aj na regionálnej úrovni. Je dôležité, aby aj rozhodnutia na úrovni Ružomberka a Žilinskej župy boli prijímané v súlade. Aby sa nestávalo, že župa má jednu predstavu, mesto inú a môžu byť síce obe dobré, ale vzájomne sa riešenia budú biť.

V prípade môjho zvolenia budem presadzovať skutočné zmeny, zmeny prospešné pre všetkých.

Prajem Vám príjemné čítanie a teším sa na osobné stretnutia s Vami.

Robo Kolár

vydavateľ RK Magazínu,
predseda Inštitútu RK,
organizátor Fullových dní

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.

Podporiť

Považujem sa v prvom rade za Ružomberčana. V roku 2017 som založil a odvtedy vydávam Ružomberský magazín. Štyri roky som pôsobil ako poslanec v mestskom zastupiteľstve. Pracoval som v manažérskych pozíciách, dlhodobo riadim súkromnú stavebnú spoločnosť. Vyštudoval som Ekonomickú fakultu Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.